[ REPLACE ME ]

You are not logged in. (Login)
  • Навчальй фільм з користування Системою дистанційного персоніфікованого доступу до навчально-методичних та інформаційних матеріалів (СДД) Moodle

  • Шановні студенти заочного віділення та курсанти денного відділення, які користуються Системою дистанційного персоніфікованого доступу до навчально-методичних та інформаційних матеріалів (СДД) Moodle! Для здійснення входу в СДД необхідно в якості імені користувача (логіна) та пароля ввести у відповідні поля послідовність латинських символів, що складається з набраної згідно з правилами транслітерації Вашого прізвища (з української мови) та номера залікової книжки (набираются без пробілу). Правила транслітерації надано тут:

   http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/55-2010-%D0%BF

   Наприклад, курсант (студент) Борщевський, залікова книжка №823579, здйснить ввод в якості ЛОГІНА і ПАРОЛЯ наступну послідовність символів (тобто ДВІЧІ вводиться ОДНЕ Й ТЕЖ САМЕ):

   Borshchevskyi823579

   ВХІД ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ ДО СДД З ТЕРИТОРІЇ НУ ""ОМА"" ПОВИНЕН БУТИ ВИКОНАНО З ВИКОРИСТАННЯМ АДРЕСИ moodle.net.onma !!

   При неможливості увійти до СДД, чи відсутності навчально-методичних матеріалів з навчальних дисциплін, звертайтесь письмово з викладенням проблеми, що виникла, за електронною адресою навчально-методичного відділу НУ "ОМА"

  metodist@umo.onma.edu.ua .

   Прохання: в листі вказувати номер залікової книжки, прізвище (латинськими символами, згідно з правилами транслітерації з української мови), им"я, по-батькові, спеціальність, курс (рік), форму навчання (денна або заочна), та строк навчання (звичайний або скорочений). В полі "Тема" ("Subject") листа вказати НУ"ОМА" або NU"OMA". Після успішного входу до СДД необхідно редагувати свої настройки користувача. Для цього необхідно клацнути на своє прізвище у верхньому правому куті екрана. Системну інформацію, що розташована після прізвища користувача, удаляти категорично заборонено!

   Листи, які відправлено з доменів mail.ru, rambler.ru, чи аналогічних до них, опрацьовуватися не будуть!

   Курсанти (студенти), які отримали в НУОМА диплом бакалавра та продовжують навчання (спеціалісти, магістри), повинні використовувати колишній обліковий запис користувача в СДД, зареєстрований до отримання диплома бакалавра (з колишнім номером залікової книжки бакалавра)!


На цьому ресурсі розташовано матеріали для курсантів денної форми навчання та студентів заочної форми навчання НУ "ОМА". Система дистанційного доступу (СДД) постійно поповнюється матеріалами. При відсутності матеріалів з потрібної дисципліни звертайтесь безпосередньо на відповідні кафедри до викладачів, які ведуть ці дисципліни, до адміністратора та методиста навчально-методичного відділу.
Skip Calendar

Calendar

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      
Skip Online Users

Online Users

(last 5 minutes)
None
Skip Поиск курса

Поиск курса