До уваги викладачів!

Для входа в систему Вам необхідно ввести в поле логін - логін під яким Ви авторизувалися раніше у попередній версії СДД, в поле пароль - треба ввести знову Ваш логін. Тобто в обидва поля одне й теж саме. Після успішної авторизації Ви можете змінити пароль за своїм бажанням в особистому кабінеті. Якщо Ви маєте проблеми з авторізацією ви можете скористатися послугою відновлення паролю згідно інструкції. Також Ви можете зв'язатися з нами по електронній пошті gluon@meta.ua чи зателефонувати +38067-559-41-22.

Важливо! Після переходу на нову ситему СДД більшість навчальних дисциплін втратила закріплених за ними викладачів. Тобто після Вашого входу до системи ви можете зустрітися з проблемою, коли Ви не можете вносити зміни в дисципліни, якими ви керували раніше. В цьому разі Вам необхідно негайно звернутися до технічної підтримки по електронній пошті gluon@meta.ua чи за телефоном +38067-559-41-22.


Після переходу на нову СДД робота по розміщенню навчальних матеріалів не стала складнішою. Для початку розміщення матеріалів спочатку необхідно зайти у відповідну дисципліну та активувати режим редагування. Для цього нажміть лівою кнопкою миши на зображення шестірні справа від повної назви дисципліни. У з'явившемуся меню виберіть "Редагувати". Після чого навпроти кожного элементу дисципліни з'явиться символ олівця. Якщо нажати на такий олівець, ви зможете змінити назву розділів, тек чи файлів. Для загрузки файлів використовується класичний "drag and drop", тобто просто перетягуємо мишкою необхідні файли з провідника у відповідні разділи дисципліни. Для більш детального розумяння дивіться відео-інструкцію.


Перейти до відео-інструкції


Звертаємо також увагу викладачів, що в новій системі відсутній глобальний двохмегабайтний ліміт встановлений на розмір файлів, що завантажуються. Тепер викладачі, що відповідають за дісципліну можуть за своїм бажанням змінювати дозволи на максимальний розмір файлів, що завантажуються. Наприклад в ході завантаження відеолекції lection1.avi розміром 50 Мб ви отримали повідомлення "Файл 'lection1.avi' завеликий, тому не може бути завантажений". В цьому випадку Вам необхідно перейти в налаштування параметрів дисципліни. Для цього нажміть лівою кнопкою миши на зображенні шестірні справа від повної назви дисципліни. У з'явившемуся меню виберіть "Редагувати параметри". В результаті Ви потрапите у нове вікно з назвою "Редагувати параметри курсу". Тут треба спуститися униз і знайти пункт "Файли і завантаження". Натисніть на цьому пункті лівою кнопкою миши. В з'явившейся секції нас буде інтересувати "Максимальний обсяг файлу для завантаження". По замовчуванню там стоїть 2Мб, але Ви можете змінити ліміт за вашим бажанням (але не більше ніж 190 Мб). Після встановлення нового значення натисніть кнопку "Зберегти і показати". Теперь можна завантажувати файли більшого об'єму, що часто необхідно для презентацій та відеоматеріалів.


Шановні викладачі, у зв'язку із впровадженням карантину і необхідністю забезпечення дистанційного навчання ознайомтеся із наступними інструкціями:Якщо Ви зустрілися з проблемами які не можете вирішити самостійно, ще раз перегляньте вищенаведені інструкції. Впевнитесь, що потрібної Вам інформації у інструкціях немає. Якщо це дійсно так, Вам необхідно зателефонувати адміністратору. Перед тим як звертатися за допомогою зкачайте та встановіть програму TeamViewer з сайту TeamViewer.com. Після встановлення програми зателефонуйте до технічної підтримки за телефоном +38-067-559-41-22, представьтеся, викладіть суть вашої проблеми та надайте ID з програми TeamViewer та згенерований пароль. Для кращого розуміння, що потрібно зробити зкачайте, та подивіться коротку відео-інструкцію

Повернутися на головну сторінку

До листа спеціалізацій