До уваги викладачів!

Шановні викладачі, для входа в систему Вам потрібно знати свій логін та пароль. Зверніть увагу, що Ви не можете отримати викладацькі привилеї самостійно. Якщо Ви ніколи не мали свого викладацького логіну та паролю Вам необхідно написати на поштову скриньку gluon@meta.ua листа із запитом отримання викладацького аккаунту. Для цього в листі вказуєте своє повне прізвище, ім'я та по батькові. Обов'язково вказуєте дисципліни в які Вам необхідно вносити зміни. Наприклад, лист може мати наступний зміст:

"Я Петров Іван Іванович, доцент кафедри морських перевезень, хочу отримати логін та пароль до системи СДД. Дисципліни в які мені потрібно вносити зміни: "Експлуатація спеціалізованих суден" (Бакалавр, Судноводіння), "Проблеми безпеки судноводіння та охорони навколишнього середовища" (Магістр, Судноводіння)".

До листа обов'язково додається фото чи скан документа, що посвідчує особу та посаду автора листа. Без документу такий запит оброблятися не буде.

Якщо Ви пам'ятаєте логін, але забули пароль ви можете скористатися послугою відновлення паролю згідно інструкції. Також Ви можете зв'язатися з нами по електронній пошті gluon@meta.ua чи зателефонувати +38067-559-41-22.

Після переходу на нову СДД робота по розміщенню навчальних матеріалів не стала складнішою. Для розміщення матеріалів спочатку необхідно зайти у відповідну дисципліну та активувати режим редагування. Для цього нажміть лівою кнопкою миши на зображення шестірні справа від повної назви дисципліни. У з'явившемуся меню виберіть "Редагувати". Після чого навпроти кожного элементу дисципліни з'явиться символ олівця. Якщо нажати на такий олівець, ви зможете змінити назву розділів, тек чи файлів. Для загрузки файлів використовується класичний "drag and drop", тобто просто перетягуємо мишкою необхідні файли з провідника у відповідні разділи дисципліни. Для більш детального розумяння дивіться відео-інструкцію.


Перейти до відео-інструкції


Звертаємо також увагу викладачів, що в новій системі відсутній глобальний двохмегабайтний ліміт встановлений на розмір файлів, що завантажуються. Тепер викладачі, що відповідають за дісципліну можуть за своїм бажанням змінювати дозволи на максимальний розмір файлів, що завантажуються. Наприклад в ході завантаження відеолекції lection1.avi розміром 50 Мб ви отримали повідомлення "Файл 'lection1.avi' завеликий, тому не може бути завантажений". В цьому випадку Вам необхідно перейти в налаштування параметрів дисципліни. Для цього нажміть лівою кнопкою миши на зображенні шестірні справа від повної назви дисципліни. У з'явившемуся меню виберіть "Редагувати параметри". В результаті Ви потрапите у нове вікно з назвою "Редагувати параметри курсу". Тут треба спуститися униз і знайти пункт "Файли і завантаження". Натисніть на цьому пункті лівою кнопкою миши. В з'явившейся секції нас буде інтересувати "Максимальний обсяг файлу для завантаження". По замовчуванню там стоїть 2Мб, але Ви можете змінити ліміт за вашим бажанням (але не більше ніж 190 Мб). Після встановлення нового значення натисніть кнопку "Зберегти і показати". Теперь можна завантажувати файли більшого об'єму, що часто необхідно для презентацій та відеоматеріалів.


Шановні викладачі, у зв'язку із впровадженням карантину і необхідністю забезпечення дистанційного навчання ознайомтеся із наступними інструкціями:Якщо Ви зустрілися з проблемами які не можете вирішити самостійно, ще раз перегляньте вищенаведені інструкції. Впевнитесь, що потрібної Вам інформації у інструкціях немає. Якщо це дійсно так, Вам необхідно зателефонувати адміністратору. Перед тим як звертатися за допомогою зкачайте та встановіть програму TeamViewer з сайту TeamViewer.com. Після встановлення програми зателефонуйте до технічної підтримки за телефоном +38-067-559-41-22, представьтеся, викладіть суть вашої проблеми та надайте ID з програми TeamViewer та згенерований пароль. Для кращого розуміння, що потрібно зробити зкачайте, та подивіться коротку відео-інструкцію

Повернутися на головну сторінку

До листа спеціалізацій