Шановні курсанти!

тут розташована важлива інформація для тих хто ще не реєструвався, чи має з цим проблеми

Вітаємо Вас в системі дистанційного доступу (СДД) до навчальних матеріалів. Звертаємо Вашу увагу, що доступ до методичних матеріалів отримують тільки зареєстровані користувачі.

Як це було відмічено на головній сторінці, всі реєстраційні записи курсантів з попередньої версії СДД втратили чинність. Таким чином, якщо Ви не реєструвалися в новій СДД Ви повинні пройти процедуру автоматичної реєстрації

Згідно рішення адміністрації університету доступ до навчальних матеріалів можуть мати лише ті курстанти, які навчаються у даний час на денному чи заочному відділенні НУ "ОМА". З цього приводу при реєстрації буде проведена перевірка вашої приналежності до установи. Як це працює?

Скачати навчальні матеріали!


Коротка інструкція з користування системою

Відео-інструкція з реєстрації у СДД

Відео-інструкція з роботи у СДД

Відео-інструкція з відновлення забутого паролю

Зкачати додаток moodle

На першому етапі при створенні нового реєстраційного запису Вам буде потрібно ввести своє прізвище, ім'я та по батькові в відповідні поля. Будьте уважні при заповненні форми! Ваші прізвище, ім'я та по батькові повинні бути введені українською мовою в точності так, як в Ваших офіційних документах. Введене Вами повне ім'я буде співставлено з базою даних курсантів університету. Якщо Ви неуважно заповните форму, то при співставлені Вас зі списком курсантів виникне негативний результат і Вам буде відказано у подальшої реєстрації. Будь ласка дуже уважно перевіряйте заповнення полей Прізвище, Ім'я, По батькові, перед тим як скаржитись у службу підтримки, що Вам не вдається зареєструватися!

Після успішної перевірки Вашої приналежності до НУ "ОМА" Вас буде переадресовано до форми створення нового облікового запису. В ньому вам буде потрібно придумати логін та відповідний пароль (запам'ятайте його). Також буде потрібно заповнити Ваше Ім'я, Прізвище та електронну адресу. Важливо! Ви повинні мати доступ до поштової скриньки, яку ви вказуєте у реєстраційній формі. Після заповнення форми натисніть кнопку "Створити запис". Якщо всі необхідні поля були Вами заповнені Ви отримуєте повідомлення, що Вам на скриньку відпралено листа з запитом підтвердження реєстрації. Перейдіть до своєї пошти та знайдіть цього листа.

Просимо прийняти до уваги, що нерідко лист з підтвердженням реєстрації розпізнається спам-фільтром як спам і перенаправлюється в відповідну теку. Тому часто недосвідчені користувачі не можуть знайти листа у теці "вхідні" і скаржаться у систему підтримки о невдалої реєстрації. Велике прохання! Перевіряйте теку "Спам" перед тим як звернутися до служби підтримки

Знайшовши листа, перейдіть за гіперссилкою, яка буде наведена у листі. Після чого Ви потрапите на сайт СДД під своїм обліковим записом. Наступним разом, коли ви захочете увійти на сайт Вам буде потрібно нажати лівою кнопкою миши на слово вхід у верхньому правому куті головної сторінки і ввести свій логін та пароль.

Також ми рекомендуємо подивитись відео-інструкцію по реєстрації у СДД

Перейти до відео-інструкції


Створити реєстраційний запис в системі СДД


Повернутися на головну сторінку

Коротка інструкція з користування системою