Шановні курсанти та студенти!

нижче знаходиться важлива інформація для тих хто ще не реєструвався, чи має з цим проблеми

Згідно рішення адміністрації університету доступ до навчальних матеріалів мають лише ті курстанти, які навчаються у даний час на денному чи заочному відділенні НУ "ОМА". З цього приводу при реєстрації буде проведена перевірка вашої приналежності до установи. Як це працює?

1. При створенні нового реєстраційного запису Вам буде потрібно ввести своє прізвище, ім'я та по батькові в відповідні поля. Будьте уважні при заповненні форми! Ваші прізвище, ім'я та по батькові повинні бути введені українською мовою в точності так, як в Ваших офіційних документах.

Введені Вами прізвище, ім'я та по батькові будуть співставлені з базою даних курсантів університету. Якщо Ви неуважно заповните форму, то при співставлені Вас зі списком курсантів виникне негативний результат і Вам буде відказано у подальшої реєстрації.

2.Після успішної перевірки Вашої приналежності до НУ "ОМА" Вас буде переадресовано до форми створення нового облікового запису. В ньому вам буде потрібно придумати логін та відповідний пароль (запам'ятайте його). Також буде потрібно заповнити Ваше Ім'я, Прізвище та електронну адресу. Після заповнення форми натисніть кнопку "Створити запис".

Важливо! Ви повинні мати доступ до поштової скриньки, яку ви вказуєте у реєстраційній формі.

3.Якщо всі необхідні поля були Вами заповнені Ви отримуєте повідомлення, що Вам на скриньку відправлено листа з запитом підтвердження реєстрації. Перейдіть до своєї пошти та знайдіть цього листа.

Нерідко лист з підтвердженням реєстрації розпізнається спам-фільтром як спам і перенаправлюється у відповідну теку. Якщо Ви не знайшли листа з пвдтвердженням реєстрації у "вхідних", перевірте теку "Спам". Також лист може бути недоставлений, якщо Ваш гугл-диск переповнений.

4.Знайшовши листа, перейдіть за гіперссилкою, яка буде наведена у листі. Після чого Ви потрапите на сайт СДД під своїм обліковим записом.

Наступним разом, коли ви захочете увійти на сайт Вам буде потрібно нажати лівою кнопкою миши на слово вхід у верхньому правому куті головної сторінки і ввести свій логін та пароль.

Також ми рекомендуємо подивитись відео-інструкцію по реєстрації у СДД

Перейти до відео-інструкції


Створити реєстраційний запис в системі СДД

Повернутися на головну сторінку

Коротка інструкція з користування системою