Якщо Ви ще не зареєстровані, але маєте таке бажанння перейдіть по посиланню:

Якщо Ви вже маєте реєстраційний запис, ви можете авторизуватися в системі за посиланням проворуч.

До уваги викладачів! Якщо Вам потрібна безкоштовна ліцензія Zoom, яка надасть Вам можливість проводити онлайн заняття з аудиторією до 300 персон без обмеження часу, то подайте заявку на Телеграм (+380675594122).

У заявці в Телеграмі необхідно вказати Ваше прізвище, ім’я та по-батькові, кафедру на якій Ви працюєте, адресу своєї електронної пошти та надіслати фото документа, який засвідчує Вашу особу.

Ваша заявка буде оброблена протягом одного-двух робочих днів.


Шановні курсанти та студенти! Ви можете отримати безкоштовний доступ до найкращих онлайн курсів всесвітньо відомої платформи онлайн навчання Udemy.

Для отримання доступу зверніться на Телеграм (+380675594122) з проханням надати доступ до Udemy. У зверненні в Телеграмі необхідно вказати Ваше прізвище, ім’я та по-батькові і, обов’язково, адрес власної електронної пошти. Ваше звернення буде оброблено протягом одного робочого дня.


Шановні користувачі нашого сайту, адміністрація Національного університету «Одеська морська академія» рада повідомити, що всі здобувачі освіти НУ«ОМА» та викладачі можуть отримати безкоштовний доступ до більш ніж 6500 онлайн курсів на платформі онлайн навчання Coursera. Такий доступ представлений студентам та курсантам НУ«ОМА» завдяки програмі Ukraine Response of Coursera.

Для того щоб отримати безкоштовний доступ ...
  • необхідно мати аккаунт на платформі Coursera. Якщо Ви ще не маєте такого аккаунту, то Ви можете зареєструватися на сайті https://www.coursera.org/
  • після реєстрації на платформі Coursera зверніться на Телеграм (+380675594122) з проханням приєднати Вас до програми навчання НУ«ОМА» у проекті Ukraine Response of Coursera. У зверненні в Телеграмі необхідно вказати Ваше прізвище, ім’я та по-батькові і обов’язково адрес електронної пошти на яку Ви зареєструвалися у платформі Coursera.
  • У відповідь на Ваше звернення протягом кількох годин (якщо звернення робилося у робочій час) Вам буде надіслано на пошту листа з персональним посиланням для приєднання до програми навчання. Після Вашого переходу по цьому посиланню Ви отримаєте можливість вибрати з більш ніж 6500 курсів ті, які Вас інтересують.
Якщо є питання стосовно учбового процесу ...
Якщо виникли проблеми ...

Як почати роботу на сайті і знайти необхідні мені навчально-методичні метеріали?

Як зареєструватися в системі?

Як відновити пароль до мого реєстраційного запису в системі який я забув?

Я знайшов потрібну дисципліну, але в неї нема необхідних навчально/методичних матеріалів. Що робити?

Якщо Ви зайшли в дисципліну і не можете знайти необхідних матеріалів - Вам потрібно зв'язатися з викладачем, який є відповідальним за дану дисципліну.

Для цього зайдіть в Учасники й у полі "Шукати по ключових словах ..." вибрати "Роль: Викладач".

В результаті відобразиться список викладачів, які закріплені за даною дисципліною. Нажавши на ім'я викладача Ви потрапите до його профілю, де буде вказана контактна інформація (електронна пошта та/або телефон). Чи Ви можете написати на Телеграм (+380675594122) і викласти суть проблеми.

Я зустрівся з технічними труднощами на сайті...

У разі виникнення технічних проблем, звертайтеся по Телеграму (+380675594122), або Вайберу (+380958131969), чи Ви можете написати листа на електронну пошту gluon@meta.ua