Всім курсантам всіх факультетів та всіх форм навчання, які ще не реєструвалися в новій системі дистанційного доступу до навчальних матеріалів, необхідно зареєструватися в системі знову. Ваші логіни та паролі зі старої системи втратили чинність.

До уваги викладачів! Для входа в систему Вам необхідно ввести в поле логін - логін під яким Ви авторизувалися раніше у попередній версії СДД, в поле пароль - треба ввести знову Ваш логін. Тобто в обидва поля одне й теж саме. Після успішної авторизації Ви можете змінити пароль за своїм бажанням в особистому кабінеті. Якщо Ви маєте проблеми з авторізацією ви можете скористатися послугою відновлення паролю згідно інструкції. Також Ви можете зв'язатися з нами згідно з наведеними вище контактами.

Якщо Ви потребуєте допомоги при реєстрації в системі СДД, перейдіть по посиланню і перегляньте відеоінструкцію.

Шановні користувачі сайту, ви можете перейти до списку спеціалізацій за посиланням, що розташоване нижче, чи вибрати необхідний курс рухаючись по дереву категорій курсів.

Якщо на Вашому пристрої спостерігаються проблеми зі швидкістю доступу до системи СДД, ви можете вирішити цю проблему, скориставшись спеціальним додатком moodle.