[ REPLACE ME ]

Вы не прошли идентификацию (Вход)
  • Навчальй фільм з користування Системою дистанційного персоніфікованого доступу до навчально-методичних та інформаційних матеріалів (СДД) Moodle

  • Шановні студенти заочного віділення та курсанти денного відділення, які користуються Системою дистанційного персоніфікованого доступу до навчально-методичних та інформаційних матеріалів (СДД) Moodle! Для здійснення входу в СДД необхідно в якості імені користувача(логіна) та пароля ввести у відповідні поля послідовність латинських символів, що складається з набраної згідно з правилами транслітерації Вашого прізвища (з української мови) та номера залікової книжки (набираются без пробілу). Правила транслітерації надано тут:

   http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/55-2010-%D0%BF

   Наприклад, курсант (студент) Борщевський, залікова книжка №823579, здйснить ввод в якості ЛОГІНА і ПАРОЛЯ наступну послідовність символів (тобто ДВІЧІ вводиться ОДНЕ Й ТЕЖ САМЕ):

   Borshchevskyi823579

   ВХІД ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ ДО СДД З ТЕРИТОРІЇ НУ "ОМА" ПОВИНЕН БУТИ ВИКОНАНО З ВИКОРИСТАННЯМ АДРЕСИ moodle.net.onma !!

   При неможливості увійти до СДД, чи відсутності навчально-методичних матеріалів з навчальних дисциплін, звертайтесь письмово з викладенням проблеми, що виникла, за електронною адресою навчально-методичного відділу НУ "ОМА"

  metodist@umo.onma.edu.ua .

   Прохання: в листі вказувати номер залікової книжки, прізвище(латинськими символами, згідно з правилами транслітерації з української мови), им"я, по-батькові, спеціальність, курс (рік), форму навчання(денна або заочна), та строк навчання(звичайний або скорочений). В полі "Тема" ("Subject") листа вказати НУОМА або NUOMA. Після успішного входу до СДД необхідно редагувати свої настройки користувача. Для цього необхідно клацнути на своє прізвище у верхньому правому куті екрана. Системну інформацію, що розташована після прізвища користувача, удаляти категорично заборонено!

   Листи, які відправлено з доменів mail.ru, rambler.ru, чи аналогічних до них, опрацьовуватися не будуть!

   Курсанти(студенти) , які отримали в НУОМА диплом бакалавра та продовжують навчання (спеціалісти, магістри), повинні використовувати колишній обліковий запис користувача в СДД, зареєстрований до отримання диплома бакалавра(з колишнім номером залікової книжки бакалавра)!


На данном ресурсе находятся материалы для курсантов дневной формы обучения и студентов заочной формы обучения НУ "ОМА". Система дистанционного доступа (СДД) постоянно пополняется материалами. При отсутствии материалов по нужной дисциплине обращайтесь непосредственно на соответствующие кафедры к ведущим эти дисциплины преподавателям, к администратору и методисту учебно-методического отдела.
Пропустить Календарь

Календарь

Вс Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
Пропустить Пользователи на сайте

Пользователи на сайте

Пропустить Поиск курса

Поиск курса